GENEL BİLGiLER

Toplantı İsmi
6. İlaç ve Tedavi Kongresi
Kongre Tarihi ve Yeri
6. İlaç ve Tedavi Kongresi, 23-27 Eylül 2020 tarihleri arasında Limak Kongre Merkezi, Bafra, KKTC’de gerçekleştirilecektir.
Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir. Bilimsel programdaki yabancı konuşmacıların görev aldığı oturumlarda simultane tercüme yapılacaktır.
Yaka Kartı
Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.
Kongre Kayıt
Kayıt masası; 23-27 Eylül 2020 tarihlerinde 08:00 – 21:00 saatleri arasında açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve toplantı dokümanlarını kayıt masasından alabilirsiniz.
Web Sayfası
Kongre resmi internet sitesi olan www.ilacvetedavidernegi.org adresinden kongre programı, bildiri gönderme koşulları, kayıt konaklama ve transfer bilgileri ile ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.
Davet Mektubu
Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Fazla sayıda hekim istihdam eden kurumlara merkezi izin yazısı yazılacaktır. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.
Katılım Sertifikası
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara katılım sertifikası kongrenin son gününde kayıt masasından verilecektir.
TRANSFER ÜCRETLERİ

Limak Hotel– Kıbrıs Havaalimanı arası 23 Eylül 2020 tarihinde geliş ve 27 Eylül 2020 tarihinde dönüş olarak gerçekleşecek toplu transferler için kişi başı gidiş-dönüş transfer ücreti : 450 ₺’ dir.

Bu tarihler dışında talep edilecek transferler kişi başı tek yön 350 ₺.

  • Özel transfer talepleriniz ile ilgili DMR Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Tüm transfer taleplerinin ve değişikliklerinin yazılı olarak gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
  • Değişikliklerin en geç transfer saatinden 24 saat önce bildirilmesi halinde dikkate alınacağını önemle belirtiriz.